1
  • 1

Mi Bezdrôtová podložka na rýchlonabíjanie (20W)

Mi Bezdrôtová podložka na rýchlonabíjanie (20W)

Elegantný dizajn s ochranou
Bezdrôtová nabíjačka s výkonom 20 W má pohodlnú silikónovú textúru, ktorá mimoriadne tlmí nárazy, zaisťuje stabilné nabíjanie a zabraňuje pádu telefónu.

Dvojitý chladiaci systém
Do spodnej časti nabíjacej dosky je pridaný nový chladiaci otvor a zabudovaný samostatný tichý ventilátor a chladič. Dvojitý chladiaci systém môže účinne znížiť nárast teploty počas procesu bezdrôtového nabíjania a zlepšiť účinnosť nabíjania. Celý systém nabíjania prešiel certifikáciou bezpečného nabíjania 2.0 organizácie TÜV Rheinland.

Podporuje Qi 10W EPP nabíjací protokol
20W bezdrôtová nabíjačka podporuje Qi 10W EPP nabíjací protokol, čo jej umožňuje dosiahnuť 10W rýchle nabíjanie pri nabíjaní iných mobilných telefónov, ktoré podporujú tento protokol.

Bezpečnosť a ochrana
Pri vysokonapäťovom vstupe a režime rýchleho nabíjania zabezpečuje nabíjačka ochranu pred prebitím, skratom, prepätím a ochranu pred vybitím. Nízka frekvencia bezdrôtového nabíjania, vnútorné pridanie magnetického izolačného listu, žiadne poškodenie ľudského zdravia.

Vlastnosti

  • Xiaomi 20 W Qi má vylepšený odvod tepla s ultra tichým ventilátorom a podporuje okrem nabíjania Mi 9 aj Mi Mix 3 a Mi Mix 2S
  • bezdrôtová nabíjačka s výkonom 20 W využíva novú technológiu, ktorá je o 100% efektívnejšia ako nabíjací výkon predchádzajúcej generácie
  • maximálna energia môže dosiahnuť 20W
  • úplné nabitie Mi 9 trvá iba 90 minút

Technické parametre

Typ: 20W bezdrôtová nabíjačka

Vstupné napätie: DC12V
Vstupný prúd: max 1,35A

Výstupné napätie: 12V
Výstupný prúd: 800mA

Vstupné napätie (max., Rýchle nabíjanie): 20V
Vstupný prúd (max., Rýchle nabíjanie): max 1,35A

Výstupné napätie (max, rýchle nabíjanie): 15V
Výstupný prúd (max., Rýchle nabíjanie): 1,33mA

Kompatibilita: mobilné zariadenia, ktoré spĺňajú štandard Qi pre bezdrôtové nabíjanie


Hmotnosť: 100 g
Rozmery: 100 x 100 x 18 mm


338387